Voda v bareloch

Neperlivá a neochutená

Barely a výdajníky

Pramenitá voda Lucka je tým najlepším riešením pitného režimu pre vašu kanceláriu alebo domácnosť. Lucka v barelovom balení (18,9 l) pochádza z rovnakého zdroja ako tá, ktorú nájdete vo fľašiach Lucka. Je odporúčaná na každodenné pitie odborníkmi aj lekármi.

Výhody barelového pitného režimu

  • vysokokvalitná pramenitá voda Lucka s garanciou kvality
  • dovoz a pravidelná výmena barelov podľa potrieb zákazníka, sanitácia a servis
  • celoslovenské pokrytie a dodávka do 48 hodín
  • výber z 10 druhov výdajníkov
  • ekologický prístup k životnému prostrediu (recyklácia obalov)

Dostali ste chuť vyskúšať Lucku vo vašej kancelárii alebo domácnosti? Ozvite sa, radi vám pripravíme ponuku.

Galónový formulár

Voda – palivo našej mysle

Chcete pre svojich zamestnancov či klientov zabezpečiť prístup ku kvalitnej a chutnej vode, ktorá je najvhodnejším základom pravidelného príjmu tekutín? Lucka – pramenitá voda s nižším celkovým obsahom rozpustených látok – je vhodná pre každodenné pitie. Pravidelná výmena barelov podľa spotreby daného klienta a praktické dodávky priamo do firmy predstavujú úsporu času aj šetrenie životného prostredia.

Získate tak spokojných zamestnancov a kvalitnejší výkon. Mozog totiž tvorí z 85 % voda a schopnosť sústrediť sa, tvorivo premýšľať či rýchlo riešiť problémy vo veľkej miere závisí práve od toho, či má hlava k dispozícii dostatok tekutého paliva. S výdajníkom barelovej vody Lucka si rýchlo a bez straty času pripravia kávu, čaj alebo instantnú polienku a pohár vody majú v rukách okamžite.

Aká voda je v bareloch? Obyčajná pitná alebo vaša pramenitá?

Všetky vody značky Lucka pochádzajú z toho istého zdroja, v bareloch sa teda nachádza rovnaká pramenitá voda Lucka, akú predávame aj vo fľašiach na pultoch obchodov. Zhodná je nielen vyváženým minerálnym zložením s optimálnym pomerom vápnika a horčíka, ale aj nízkym obsahom sodíka, dusičnanov či dusitanov a prospešným mierne zásaditým pH.

Je možné vybrať si na napĺňanie do barelov aj inú vodu než neperlivú pramenitú Lucku – napríklad perlivú, jemne perlivú alebo ochutenú?

Do barelov plníme výlučne pramenitú vodu Lucka neperlivú. Barelová voda na výdajníkoch je určená na zabezpečovanie denného pitného režimu pre zamestnancov na pracoviskách, hostí v hoteloch alebo návštevníkov vo verejných budovách. Práve neperlivá pramenitá voda je na tento účel aj podľa odporúčaní odborníkov najvhodnejšia.

Sme malá firma. V akom minimálnom množstve je možné odoberať barelovú vodu Lucka? Nebolo by pre nás finančne výhodnejšie kupovať si balenú vodu v obchode?

Dodávka pitného režimu barelovej vody Lucka nie je podmienená objemom odberu, aj keď je vhodné zvažovať tento spôsob pitného režimu pri odbere aspoň jedného barelu týždenne. Spoluprácu však riešime s každým záujemcom individuálne a sme schopní zabezpečiť váš pitný režim aj formou PET fliaš. Ozvite sa nám a určite vytvoríme riešenie šité na mieru, ktoré vám bude vyhovovať po finančnej i objemovej stránke.

Ako je potrebné starať sa o výdajníky vody?

V rámci dodávky barelovej vody Lucka naša spoločnosť zabezpečuje nielen dodávku dispenzorov, teda výdajníkov vody, ale aj ich kompletný servis. Ten zahŕňa aj pravidelnú kontrolu a sanitáciu výdajníkov, dopĺňanie vody aj doplnkového sortimentu. Za to, že vaše výdajníky sú v poriadku a hygienicky neškodné, teda ručíme my. Samozrejme, v prípade poruchy alebo iných problémov sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť a my radi zabezpečíme návštevu nášho pracovníka aj mimo pravidelných termínov kontrol.

Je výdajník vody v prenájme alebo sa stáva mojím majetkom?

To, či si výdajník vody zakúpite a stane sa tak vaším majetkom, alebo si ho ponecháte len v prenájme, je na vašom rozhodnutí. Možné sú obe alternatívy.

Ako často dopĺňate barely? Príde nás niekto zaškoliť ohľadne obsluhy výdajníka či výmeny barelov?

Všetko záleží na vzájomnej dohode. Podľa počtu výdajníkov a toho, ako rýchlo sa vo vašej firme voda spotrebúva, stanovíme aj rytmus jej dodávok, dopĺňania barelov a údržbu výdajníkov. Naši zamestnanci sú tu pre vás a prispôsobia sa potrebám vašej firmy. Samozrejme, pri dodávke výdajníkov a prvých barelov vám všetko podrobne vysvetlíme a ukážeme.

Aká je doba trvanlivosti? Ako rýchlo treba vodu spotrebovať, aby sa nepokazila?

Po nasadení barelu na výdajník vody odporúčame vodu spotrebovať do piatich dní. Aby sa zachovala najvyššia kvalita vody, výdajník by nemal byť vystavený slnečnému žiareniu. To isté platí aj pre skladovanie neotvorených barelov – ideálne na suchom, chladnom a predovšetkým tienistom mieste. Doba trvanlivosti je v prípade pramenitej vody v neotvorených bareloch 3 mesiace.

Sledujte nás na Instagrame

Sledujte nás na @lucka_tvojvodnyanjel.

Instagram