Dojčenská voda

Zimná limitovaná edícia

vsetkyflase1
melania

Srdce na pravom mieste

Každý rok dávame priestor pri srdci na etikete deťom z celého Slovenska.

Tisícky prihlásených detí sú každoročná realita, ktorá nám robí radosť a umocňuje pocit zodpovednosti voči všetkým tým malým srdiečkam. Každý rok, aj v tejto súťaži, vidíme, aké sú tie naše deti roztomilé a krásne. Všetky, bez rozdielu.

Dvanásť z nich sa stalo tvárou zimnej edície Lucka a veľa ďalších sme odmenili drobnými darčekmi.

Aj tento rok budú z etikiet Lucka prinášať nehu a čistotu, ktorú majú v tomto veku neopakovateľnú. Je to pre nás presne ten zázrak detstva, ktorý vyčarí úsmev a pokoj na duši.

oliver

Deti z celého Slovenska

Fotky detí prichádzali z každého kúta Slovenska. Z dediniek aj veľkých mest. A tak to má byť.

Tak sme to chceli od začiatku, aby tu voda Lucka bola dostupná pre všetky deti aj rodičov.

Je krásne, keď sa počas fotenia na etikety osobne stretneme s rodinkami a porozprávame sa o tom, čo pre nich rodičovstvo znamená a čo od nich vyžaduje. Ďakujeme vám, rodičia, že robíte svoju materskú a otcovskú prácu dobre, aj keď to nie je niekedy ľahké.

  Stačí jediný pohľad do detských očí a všetci vieme, že to za to stojí.

vsetky-deti-2
vsetky-deti-1

Rodiny od východu po západ Slovenska sú tie, pre ktoré aj naďalej
budeme udržiavať vodu Lucka v tej najvyššej kvalite.

Vaša Lucka

Vkladáme do toho srdce

Vyviera v lone prírody chránená pred akýmikoľvek vplyvmi. Od momentu, keď opustí podzemný zdroj, až do chvíle, keď sa ľudskou rukou nedotknutá dostane k vám. Vďaka svojej prirodzenej dokonalosti a mikrobiologickej čistote nemusí prechádzať žiadnou úpravou a je vždy krištáľovo čistá. Tak ako ju príroda stvorila.

BPA free

100% recyklovateľosť všetkých materiálov

 

  • predčí normou určené najprísnejšie kritériá pre plnenie dojčenských vôd
  • technológia spracovania je podriadená najvyššej kvalite
  • každá šarža je prísne kontrolovaná
  • neobsahuje chlór
DSC_8870
DSC_8221
DSC_9415
DSC_8118
DSC_7672
DSC_8425
DSC_9249-1
_DSC_7405_dorobena-podlaha-BE_RGB
DSC_8662
DSC_7815
DSC_9000r
DSC_9595

Najjemnejšia starostlivosť pre bábätká

Vyvážené zloženie minerálov a stopových prvkov podporujúcich rast a vývoj dieťatka, v optimálnom množstve pre každodenné pitie, to je dojčenská voda Lucka. S priaznivým, jemne zásaditým pH, hlboko pod prísnymi limitmi na dusičnany a ťažké kovy. Praktická na prípravu stravy pre dojčatá. Na fľaši nájdete odmerku ako pomoc pri varení. Mamičkami najobľúbenejšia na Slovensku, chránená, aby si zachovala všetko, čo deti potrebujú.

Eva-Benova2

MUDr. Eva Beňová,
pediatrička s viac ako 35 ročnou praxou

„Balená dojčenská voda prináša z hľadiska záruky kvality oproti vode z vodovodu niekoľko výhod. Nesmie byť dezinfikovaná chlórom ani inými látkami a jej mikrobiologická čistota je úplne prírodná, spĺňať musí prísnejšie limity na obsah škodlivých látok a v neposlednom rade si jej presné zloženie môžete skontrolovať priamo na etikete. Poskytuje tak stopercentnú istotu, že svojmu dieťatku naozaj dávate len to najlepšie.“

pre aktívny život

každodenná dávka minerálov

prameň z chráneného územia

prameň z hĺbky až 250 m

anjelsky ľahká mineralizácia

Koľko má vypiť?

Pitný režim každého dieťatka je individuálny a ovplyvnený nielen vekom, ale mnohými ďalšími faktormi, najmä telesnou hmotnosťou, zložením a množstvom stravy, telesnou aktivitou, zdravotným stavom a tiež teplotou a vlhkosťou prostredia a celkovým životným štýlom. Dojčatá svoj smäd navyše ešte nedokážu dať jednoznačne najavo, malé deti si ho v zápale hry často neuvedomia. Je preto dôležité im tekutiny v pravidelných intervaloch ponúkať aj bez vyzvania.

 

Podľa odporúčaní European Food Safety Authority z roku 2010 by mal adekvátny príjem vody v pitnom režime detí vyzerať nasledovne (orientačné hodnoty predpokladajú mierne podnebie, mierny stupeň fyzickej záťaže a priemerný príjem vody z potravy 20 %, množstvo vody prijaté z potravy v hodnotách zahrnuté nie je):

Skupina Vek dieťaťa Odporúčané množstvo
Dojčatá 6 – 12 mesiacov 800-1000 ml na deň
1 – 2 roky 1100-1200 ml na deň
2 – 3 roky 1300 ml na deň