Limitovaná edícia by LUCID

Prejav sa tak, ako to cítiš

lucidOK

Lucia Sládečková, vizážistka, influencerka a mama. Má svoju značku Lucid style, je úžasne pracovitá a cieľavedomá. Proste vie čo chce a plní si svoje sny. Jej prácu je vidieť od módnych mól až po svadobné hostiny bez rozdielu. Je výrazná a nezabudnuteľná osobnosť, plná naozajstných pocitov a autentickosti.

Lucia, čo pre teba znamená byť sama sebou, byť svoja?

Byť sama sebou je neskutočne oslobodzujúce. Vtedy nemáte zábrany byť prirodzená, či s makeupom alebo bez neho. Buďme samé sebou. Mojou prácou je zmena vizáže a to ma baví, to si užívam. Nevzdávam sa a neodradí ma nik… meniť sa nebudem. Každý máme právo sa realizovať, chce to odvahu a osobnú slobodu. A ja si ju proste doprajem a teším sa, keď si ju doprajú aj iní.

Nenamaľovaná znamená škaredá?

Rozhodne nie. Nemám vo svojom slovníku slovo škaredá. Nerada počúvam od žien, že sa tak hodnotia. Vážme si ľudí, slová aj samé seba. Ak má žena záľubu v líčení a vie ho technicky spracovať, nič ju nezastaví, aby sa nelíčila. Je to také ženské. Líčenie nie je predsa výmysel tejto doby, je tu od nepamäti. Mne sa ženy páčia, keď sa s makeupom hrajú, skúšajú farby, svoje možnosti a tešia sa zo zmeny. Je to istá forma komunikácie, vyjadrenia sa. Ja sa líčim od základnej školy, keďže som profesionálne tancovala, mám k tomu blízko.

Si mamou malej slečny. Aké to je byť mamou pre teba?

Náročné, ale prekrásne. Milujem rána, milujem celý deň, lebo viem, že sa tešíme z každej chvíle strávenej spoločne. Je to úžasný pocit milovať bezprostredne a bez obmedzení. Milujem moje dokonalé deti so všetkými vylomeninami, či plačom a stresom, ktorý je prirodzený pre život. Mám to od tehotenstva náročnejšie a nik netuší ako žijem. V našom rode sme silné ženy a cítime našu woman power. Cítim ju z mojej maminy a cítim ju v sebe. Deti sú radosť, tak žime pre ne. Byť mamou je dokonalý pocit ženy.

banner-LUCID-uv1

Zapojte sa do letného žrebovania o vecičky značky Lucid style. Letná súťaž bude prebiehať od 15. 7. 2019

Zapojíte sa veľmi jednoducho. Zaregistrujete blok od kúpy akejkoľvek Lucky v registračnom formulári. Nezabudnite sledovať počas leta instagram aj fejsbuk.

foto_1x
foto_2

Vnímam ženy ako celok. To, že niekto má problémovú pleť, alebo ma faldík navyše, nie je pre mňa dôvodom nevidieť krásu každej ženy. Férovosť, ohľaduplnosť, pochopenie pre iných a rovnocennosť sú základom krásnej ženy. Líčila som už tisíce žien a viem s kozmetikou vyťažiť maximum, ale nestretla som škaredú ženu. Iba ak vnútorne. Nehodnoťme a neposudzujme sa.

Nie je norma na krásu ani na nič iné, či chudá, oblá, nízka, vysoká, nenalíčená či nalíčená. Dajme si slobodu v prejavení sa.

Robme všetci všetko tak, aby nás to bavilo. Majme odvahu byť samé sebou.

foto_3

pre aktívny život

každodenná dávka minerálov

prameň z chráneného územia

prameň z hĺbky až 250 m

anjelsky ľahká mineralizácia